Raport Odpowiedzalności
Żabka Polska Sp. z o. o. za rok 2020

Odpowiedzialna organizacja

Różnorodność i
włączająca
kultura
organizacyjna

Dlaczego to jest ważne?

Dbałość o zapewnienie równych szans i zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy przekłada się na efektywność działań i przyciąga talenty oraz ma wpływ na tworzenie dodatkowej wartości dla siebie i otoczenia.

Nasz wkład

W Żabce liczą się kompetencje, doświadczenie i motywacja do rozwoju, a różnorodność pracowników traktujemy jako fakt i zaletę naszej organizacji. Zarządzając różnorodnością, dajemy szansę na rozwój i uwalnianie naturalnego potencjału, który przyczynia się do wzrostu organizacji.

Nasze cele

Co zrobiliśmy?

Ład korporacyjny
i odpowiedzialne
zarządzanie

Dlaczego to jest ważne?

Spółki, które rozumieją, jak istotne są czynniki pozafinansowe, w tym reprezentujące dojrzałe praktyki w obszarze zarządzania w perspektywie długoterminowej – obniżają ryzyka i osiągają lepsze wyniki.

Nasz wkład

Skala naszej działalności oraz chęć doskonalenia zobowiązują do zapewnienia najwyższej jakości rozwiązań zarządczych w obszarze ładu korporacyjnego.

Nasze cele

Co zrobiliśmy?

Transparentność
i wiarygodność

Dlaczego to jest ważne?

79% globalnych liderów raportowania
niefinansowego potwierdza, że proces przekłada się na udoskonalenie procesów decyzyjnych. 80% badanych wskazało, że raportowanie integrujące kwestie finansowe i niefinansowe „przyczynia się do osiągnięcia sukcesu biznesowego organizacji”.

Nasz wkład

Raport Odpowiedzialności wpisuje się w jedną z głównych wartości Grupy Żabka, jaką jest otwartość i związana z nią przejrzystość. Zależy nam na aktywnej komunikacji z grupami naszych interesariuszy.

Nasze cele

Co zrobiliśmy?

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na instalację plików cookies oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach analitycznych i marketingowych zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Żabka Polska sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Stanisława Matyi 8, 61-586 Poznań. Twoje dane osobowe mogą być także przetwarzane przez naszych Zaufanych Partnerów. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach znajduje się w naszej Polityce Prywatności.