Raport Odpowiedzalności
Żabka Polska Sp. z o. o. za rok 2020

Pozytywny wpływ
na otoczenie

Rozwój
przedsiębiorczości

Dlaczego to jest ważne?

Aż 86% Polaków uważa, że własna firma to dobry sposób na zrobienie kariery. Główną barierą jej założenia jest zagrożenie wynikające z niepewności finansowej. Na te obawy m.in. odpowiada franczyza.

Nasz wkład

Jako firma stosująca model franczyzowy przyczyniamy się do rozwoju małej przedsiębiorczości w Polsce. Konsekwentnie stawiamy na długotrwałe relacje. Zadowolenie franczyzobiorców jest dla nas priorytetem.

Nasze cele

Co zrobiliśmy?

Budowanie
partnerstw na rzecz
pozytywnej zmiany

Dlaczego to jest ważne?

Dostrzegamy wagę i znaczenie globalnych i regionalnych partnerstw na rzecz rozwiązywania największych wyzwań współczesności. Wiemy, że wykorzystując efekt synergii, skala naszego oddziaływania i potencjał do zmiany są jeszcze większe.

Nasz wkład

Od lat jesteśmy członkami organizacji branżowych, współpracujemy z uczelniami wyższymi. W 2020 roku przystąpiliśmy do United Nations Global Compact.

Nasze cele

Co zrobiliśmy?

Aktywizacja
społeczności

Dlaczego to jest ważne?

Konsumenci coraz częściej wymagają, aby spółki poza świadczeniem swoich usług angażowały się w realizację działań społecznych. Również dla akcjonariuszy priorytetem staje się szeroko pojęty interes publiczny.

Nasz wkład

Nasi franczyzobiorcy są blisko społeczności, w których funkcjonują ich sklepy, tworzą z nimi sąsiedzkie relacje i wiedzą, jakie te społeczności mają potrzeby. Dzięki tej wiedzy możemy pobudzać i aktywizować interesariuszy.

Nasze cele

Co zrobiliśmy?

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na instalację plików cookies oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach analitycznych i marketingowych zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Żabka Polska sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Stanisława Matyi 8, 61-586 Poznań. Twoje dane osobowe mogą być także przetwarzane przez naszych Zaufanych Partnerów. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach znajduje się w naszej Polityce Prywatności.