Raport Odpowiedzalności
Żabka Polska Sp. z o. o. za rok 2020

Wprowadzenie

Rok 2020 był dla Żabki wyjątkowy. Stworzyliśmy nową strukturę organizacyjną i rozpoczęliśmy strategiczną transformację w 3 wymiarach. Jednym z nich jest Strategia Odpowiedzialności, która definiuje nasze działania na każdym polu aktywności biznesowej.

Jednocześnie, jak wszyscy, musieliśmy stawić czoła wyzwaniom, jakie postawiła przed nami pandemia COVID-19. Jesteśmy dumni, że byliśmy w stanie nie tylko zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom, klientom i partnerom biznesowym, a także elastycznie reagować na ich potrzeby. Ale przede wszystkim, że ten trudny czas okazał się być przełomowy dla Żabki, czego efektem są świetne rezultaty biznesowe.

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na instalację plików cookies oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach analitycznych i marketingowych zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Żabka Polska sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Stanisława Matyi 8, 61-586 Poznań. Twoje dane osobowe mogą być także przetwarzane przez naszych Zaufanych Partnerów. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach znajduje się w naszej Polityce Prywatności.