Raport Odpowiedzalności
Żabka Polska Sp. z o. o. za rok 2020

Zrównoważony
styl życia

Dobre żywienie

Dlaczego to jest ważne?

Znaczenie dobrego odżywiania
i zrównoważonej konsumpcji uwzględniło ONZ w celach Agendy Zrównoważonego Rozwoju 2030. Wskazano na konieczność zmiany stylu życia i konsumpcji na bardziej zrównoważone.

Nasz wkład

Obsługujemy codziennie miliony Polaków i chcemy, by oferowane przez nas artykuły spożywcze były nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe.

Nasze cele

Co zrobiliśmy?

Przeciwdziałanie
marnowaniu
żywności

Dlaczego to jest ważne?

Marnowanie żywności to jedno z największych wyzwań współczesnego świata. Tracimy nie tylko żywność, ale też cenne zasoby takie jak woda czy energia. Problem wyrzucania przyczynia się do dodatkowej emisji 3,3 mld ton dwutlenku węgla na świecie.

Nasz wkład

Chcemy przeciwdziałać marnowaniu żywności – jesteśmy blisko 12 mln Polaków i zależy nam na promowaniu mniejszych i częstszych zakupów, które pozwalają ograniczyć ten problem.

Nasze cele

Co zrobiliśmy?

Usługi
ułatwiające
zdrowy styl życia

Dlaczego to jest ważne?

Mimo iż nie brakuje nam dobrych chęci, często jesteśmy zbyt zabiegani, by myśleć o zaspokajaniu potrzeb w sposób zrównoważony. Odpowiedzialny biznes może na to odpowiadać, wykorzystując bliskość i znajomość swoich klientów.

Nasz wkład

Łączymy zalety handlu tradycyjnego z nowoczesnymi narzędziami cyfrowymi, dzięki temu nasi klienci mogą zaspokoić potrzeby szybko i wygodnie, zaoszczędzając czas na inne aktywności.

Nasze cele

Co zrobiliśmy?

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na instalację plików cookies oraz przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach analitycznych i marketingowych zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Żabka Polska sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Stanisława Matyi 8, 61-586 Poznań. Twoje dane osobowe mogą być także przetwarzane przez naszych Zaufanych Partnerów. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach znajduje się w naszej Polityce Prywatności.